piątek, 30 października, 2020

Decydując się na zakup odpowiedniego klimatyzatora warto postawić na sprawdzone rozwiązania i producenta, którego urządzenia cechują się niezwykłą trwałością oraz efektywnością. W ofercie klimatyzatorów ściennych marki Toshiba wyróżnić można wiele modeli, które sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak również w pomieszczeniach biurowych skutecznie dostarczając zawsze świeże i czyste powietrze.

Klimatyzatory Toshiba – gwarancja najwyższej jakości

Dostępne w sprzedaży urządzenia chłodzące marki Toshiba zostały stworzone z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu cechują się niezwykłą trwałością oraz niezawodnością. Nowoczesne systemy filtracji powietrza skutecznie oczyszczają je z zewnętrznych zanieczyszczeń eliminując przedostawanie się mikroorganizmów do pomieszczenia. W przypadku klimatyzatorów ściennych Toshiba sprawdzają się one idealnie zarówno w systemie split, który został stworzony do małych pomieszczeń biurowych oraz do mieszkań o niskim metrażu. Z kolei, gdy powierzchnia jest nieco bardziej rozbudowana, wówczas zaleca się skorzystanie z systemu multi-split, który pozwala na montaż do pięciu klimatyzatorów, które są podłączone do jednego agregatu zewnętrznego.

Na uwagę zasługuje fakt, że klimatyzatory mogą pracować oddzielnie, dzięki czemu każde pomieszczenie będzie posiadać temperaturę dostosowaną do preferencji jej użytkowników. Pierwszym z proponowanych klimatyzatorów ściennych jest model Seyia R32, który cechuje się niskim zużyciem energii oraz wysoką sprawnością działania, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu zmienia się niemalże błyskawicznie. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu sterowanie urządzeniem może odbywać się za pośrednictwem smartfona lub innego urządzenia przenośnego, które łączy się z siecią WIFI. Kolejnym dostępnym w dystrybucji modelem jest model urządzeń marki Toshiba z rodziny Shorai. Wspomniany klimatyzator cechuje się wysoką kulturą pracy, który w trybie cichym jest całkowicie bezszelestny zużywając mało energii elektrycznej. Rozbudowany system filtracji powietrza IAQ, który dodatkowo posiada zdolność ozonowania, pozwala cieszyć się zawsze czystym i zdrowym powietrzem. Na uwagę zasługuje też inteligentny system przepływu powietrza, który posiada sześciostopniowy zakres pracy, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie spełniające indywidualne oczekiwania.

Klimatyzatory Toshiba – gotowe do działania przez cały rok

Ze względu na niskie zużycie energii oraz wysoką wydajność, klimatyzatory Toshiba mogą z powodzeniem być używane w okresie jesienno-zimowym, co pozwala cieszyć się ich unikatowymi właściwościami przez cały rok. Dzięki wydajnej funkcji ogrzewania, wymienniki ciepła mogą wtłaczać do pomieszczenia powietrze podgrzane do ponad 30 stopni Celsjusza. Łatwość obsługi urządzeń Toshiba spotkała się z uznaniem wśród obecnych użytkowników. Dodając do tego możliwość korzystania z tygodniowego programowania urządzenia zyskuje się niemalże bezobsługowy klimatyzator, który zapewni komfort i wysoką jakość powietrza o każdej porze dnia i nocy.

Kolejne klimatyzatory ścienne dostępne na rynku to urządzenia typu Daiseikai 9 – co ważne, nadają się one do stosowania zarówno w systemie split oraz multi-split w domu oraz w biurze. Uniwersalność tych urządzeń, idąca w parze z bezawaryjnością, jest gwarancją najwyższej jakości. W przypadku modelu Mirai posiada on zdolność samoczyszczenia, co znacząco redukuje powstawanie wilgoci, która jest przyczyną rozwoju wielu groźnych bakterii natomiast klimatyzator Daiseikai 9 umożliwia przepływ powietrza w technologii 3D, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu zmienia się znacznie szybciej.

Urządzenia chłodzące marki Toshiba są sprawdzonym rozwiązaniem zarówno w mieszkaniach, jak również w biurach. Nowoczesne i zaawansowane systemy filtrujące dostarczają powietrze najwyższej jakości pozbawione zanieczyszczeń. W celu doboru optymalnego rozwiązania warto zasięgnąć opinii fachowca, który zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie dostępne na każdą kieszeń.

Źródło: Clima Polska – klimatyzacja Warszawa

0 Comments

Leave a Comment